Beseda s chovatelem 2023

28. 6. 2023

Proč jedinečná?

Byla řeč o rybách a rybaření a svou zálibu a vášeň nám nepředstavill žádný dospělák, ale role průvodců tímto oborem se ujali naši hoši: Jáchym Chudoba ze 2. ročníku, Jan Matička ze 3. ročníku a ještě Jan Kruliš ze 2. ročníku. A že jsou ještě malí, a že ještě nejsou opravdoví chovatelé? To vůbec nevadilo... Jejich povídání bylo úžasné. Také následující aktivity – poznávání ryb, nahazování opravdovým prutem, lovení láhví na udičku s kroužkem jsme si užili všichni.

Prohlédněte si fotografie.

A ještě něco. Těšíme se na podzim. S novým školním rokem budou besedy pokračovat. A tou první by mělo být povídání o chovu ryb tentokrát s opravdovými chovateli. A pozvání k rybníku od opravdového chovatele ryb už máme. Kdo to je? Neprozradíme. Až v novém školním roce.