Exkurze školáků do podniku Agro Podlesí

20. 5. 2024

Exkurze školáků do podniku Agro Podlesí

Rádi se učíme venku,  rádi se dozvídáme nové věci.

A tak jsme požádali prostřednictvím paní inženýrky Veselé pana ředitele Agra Podlesí, zda nám  dovolí navštívit zázemí své firmy. Paní  Veselé moc děkujeme, že vše zařídila.

17.5. jsme vyrazili na exkurzi.  Nezamířili jsme do provozu, tedy mezi kravičky, telátka a traktory, ale našim cílem bylo zázemí firmy. Kanceláře. Sešli jsme se v zasedací místnosti. Pátráme totiž po tom, jaká všelijaká zaměstnání dospěláci v Agru mohou vykonávat, kam chodí do práce. Chtěli jsme vědět, jaké profese zastávají. A to jich bylo.....

Moc děkujeme paní inženýrce Aničce Procházkové za prezentaci chodu mlékárny Agralka.

Moc děkujeme paní Veselé za vřelé přijetí, organizaci návštěvy, úžasné povídání a rostlinkovou poznávačku.

Možná, že až vyrosteme, najdeme uplatnění právě v Agru Podlesí.